Наші координати

Електронна адреса:

cvlyceum7@gmail.com

:
счетчик посещений besucherzahler mail order brides

Вступ до 5 класу

Зарахування дітей до 5 класу ліцею здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого Наказом МОН України від 16.04.2018 р. №367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти".
Якщо заклад освіти має початкову школу, тобто працює з 1 класу, то до 5 класу переводяться усі учні 4 класу цього ж закладу освіти. На вільні місця (у разі їх наявності) до початку навчального року зараховуються діти, які мають право на першочергове зарахування. У разі створення додаткового 5 класу зарахування на вільні місця може відбуватися за результатами конкурсного відбору. Таким чином, діти, які не були зараховані до цього закладу освіти до 1 класу, матимуть можливість на конкурсних засадах вступити до нього вже до 5 класу.
(Лист-роз’яснення МОН України щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, mon.gov.ua)