Наші координати

Телефон:  53-52-01

Електронна адреса:

cvlyceum7@gmail.com

счетчик посещений besucherzahler mail order brides

Бібліотека - світ знання,
Тож, люди, йдіть щодня до неї.
В ній є і почуття,
Поради є і є ідеї.

Модельні навчальні програми Перейти

Навчально-методична скарбниця НУШ 5-6 класи Перейти

Графік повернення підручників до бібліотеки 2022 рік. Перейти

Читаємо на канікулах: Хрестоматія для 3 класу Перейти

Читаємо на канікулах: Хрестоматія для 2 класу Перейти

Конкурсний відбір підручників для 5 класів Перейти

«Українська мова» підручник для 5 класу ЗЗСО Перейти

«Українська література» підручник для 5 класу ЗЗСО Перейти

«Математика» підручник для 5 класу ЗЗСО Перейти

«Пізнаємо природу» підручник інтегрованого курсу для 5 класу ЗЗСО Перейти

«Природничі науки» підручник інтегрованого курсу для 5 класу ЗЗСО Перейти

«Довкілля» підручник інтегрованого курсу для 5 класу ЗЗСО Перейти

«Досліджуємо історію і суспільство» підручник інтегрованого курсу для 5 класу ЗЗСО Перейти

«Україна і світ: вступ до історії та громадянської освіти» підручник інтегрованого курсу для 5 класу ЗЗСО Перейти

«Вступ до історії України та громадянської освіти» підручник для 5 класу ЗЗСО Перейти

«Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 5 класу ЗЗСО Перейти

«Вчимося жити разом» підручник для 5 класу ЗЗСО Перейти

«Здоров’я, безпека та добробут» підручник інтегрованого курсу для 5 класу ЗЗСО Перейти

«Етика» підручник для 5 класу ЗЗСО Перейти

«Інформатика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти Перейти

«Англійська мова (5-й рік навчання )» підручник для 5 класу ЗЗСО (з аудіосупроводом) Перейти

«Німецька мова (5-й рік навчання )» підручник для 5 класу ЗЗСО (з аудіосупроводом) Перейти

«Англійська мова (1-й рік навчання )» підручник для 5 класу ЗЗСО (з аудіосупроводом) Перейти

«Німецька мова (1-й рік навчання )» підручник для 5 класу ЗЗСО (з аудіосупроводом) Перейти

Надзвичайна ситуація або війна: що робити / Практичні поради та рекомендації з інформаційної безпеки Перейти

Електронні версії підручників Перейти

Посилання на сторінку в Facebook "Бібліотека Чернівецького ліцею №7" Перейти

Посилання на ФАЙЛИ в Facebook "Бібліотека Чернівецького ліцею №7" Перейти

Посилання на ТЕМИ в Facebook "Бібліотека Чернівецького ліцею №7" Перейти

А у нас нові надходження. Хто перший?

Подарунок від Андрущак Вікторії, учениці 8-Б класу

Нові надходження перейти

Міністерство освіти і науки опублікувало перелік підручників для 8-х класів, які друкуватимуть держкоштом у 2021 році.  Перейти

Перелік електронних бібліотек Перейти

Увага ! Нові надходження !

- Навчально - методичні посібники «Нова українська школа» Перейти

- Посібники серії «Шкільна бібліотека» для учнів 5-7 класів Перейти

Перелік підручників видавництва " Ранок" 1-11класи Перейти

Обговорення електронних версій фрагментів підручників Перейти

Лист "Щодо обговорення електронних версій підручників" Перейти

Конкурсний відбір підручників 4 класу Перейти

Новинки у бібліотеці

Юхууу. А у нас нове надходження! Чекаю на читача! А також беріть участь у флешмобі. Знаю, що вам є чим поділитися із літератури, яка вас надихає. Обов’язково розповідайте про ці книжки усім та доєднуйтеся до флешмобу! Читайте і діліться прочитаним під хештегом: #Читай_досягай Зробімо 2021-й рік активної популяризації культури читання. Читаймо разом і розповідаймо усім про свої враження!

Звіт про проведення місячника шкільних бібліотек 2019 р. « Бібліотека Нової української школи - простір для освітніх можливостей кожного учня »

Увага !

У Бібліотеці створено простір для обміну книгами «Буккросинг»

“Буккроссинг” – процес, при якому люди обмінюються книгами, і тим самим просувають культ читання. (Людина, прочитавши книгу, залишає її у громадському місці (парк, кафе, потяг), для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати. Та у свою чергу (за бажанням) повинна повторити процес. Ця практика є дуже популярною в Європі та Америці, а тепер – і в Україні).
    Запропонуйте свою улюблену прочитану книгу серед од політків і станьте носієм культури читання.

«Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів» , під таким гаслом розпочався Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек у 2016-2017 навчальному році.
    Жовтень об’єднав усю нашу гімназійну родину у коло мудрого , вічного і прекрасного , це - книга! Могутній і самий універсальний засіб спілкування людей, народів, поколінь. У книзі — весь неосяжний духовний світ людства . Книга конденсує і поширює весь досвід, всі знання, весь розум людства. «Бібліотека – територія єдності», саме так розпочався наш перший тиждень відкритих дверей, тож рушаймо і насолоджуймось !

Впродовж місяця тривала акція «Подаруй бібліотеці книгу з власним автографом»

До Дня захисника України оформлено виставку «Сила нескорених»

З учнями 5-А класу провепи виховний захід «Козацька наша слава не вмре,не загине». Запрошені гості Чернівецький осередок «Школа бойового гопака»

Конкурс на кращий логотип та краще гасло для бібліотеки. Переможниця учениця 2-В класу
Коваленко Анастасія

Фотоконкурс «Дитина і книга»
1-Б клас класовод Садовська Н. В.

1 – Г класовод Лукасевич О.Д.

3 - Б класовод Штепу Н.В.

4 – Г класовод Медвідь Н.В.

Наші першокласники «Подорож у країну книг»

Посвята в читачі. Другокласники про правила користуванням бібліотекою, та читацьким формуляром. «Я – читач!»

«Періодичні видання для дітей» Бібліотечний урок.

Читайте! Нехай не буде жодного дня , коли б ви не прочитали хоча б однієї сторінки з нової книги.
До зустрічі.

Літературна кав’ярня "LOVE STORIES"