Загальні правила безпечної поведінки для учнів

1. Учень приходить у за 10- 15 хвилин до початку занять; чистий, охайний, займає робоче місце і готує все необхідне до уроку.
2. Учень зобов’язаний вчасно виконувати домашнє завдання.
3. Приносити на заняття всі необхідні підручники, зошити, посібники, письмові приладдя.
4. Не можна приносити на територію ліцею з будь-якою метою й використовувати будь-яким способом зброю (у тому числі ножі), вибухові, вогненебезпечні речовини; спиртні напої. сигарети, наркотики, інші одурманюючі речовини й отрути.
5. Вживання непристойних слів та жести є неприпустимими формами спілкуваня.
6. Учні повинні поважати працівників закладу та один одного.
7. Фізична конфронтація, залякування й знущання, спроби приниження особистості, дискримінація по національній або расовій ознаці є неприпустимими формами поводження.
8. Учні бережуть майно закладу, акуратно ставляться як до свого, так і до чужого майна, дотримують чистоти й порядок на території ліцею. У випадку заподіяння збитку майну ліцею батьки (законні представники) зобов’язані відшкодувати його.
9. Учню, що знайшов загублені або забуті, на їхню думку, речі, пропонується здати їхньому черговому адміністраторові або вчителеві.
10. . У випадку пропуску занять, учень повинен пред’явити класному керівникові довідку або записку від батьків (осіб їх що заміщають) про причину відсутності на заняттях.

Правила поведінки на уроках

1. Учні зобов’язані приходити до закладу за 10-15 хвилин до початку занять.
2. Запізнюватися на уроки без поважних причин заборонено.
3. Під час уроку не можна створювати галас, без дозволу підводитись, відвертати увагу інших учнів від уроку.
4. Учень повинен дбайливо ставитися до своїх підручників та зошитів.
5. Учні зобов’язані знати і дотримуватися правил техніки безпеки як під час уроків, так і після їх закінчення.
6. Забороняється користуватися мобільним телефонами під час проведення уроків.

Правила поведінки під час перерви

1. Під час перерви учень зобов’язаний прибрати своє робоче місце й підготуватися до наступного уроку.
2. Під час перерви дотримуватися етичних норм поведінки.

Правила поведінки учнів у їдальні

1. Під час перебування в їдальні учням слід дотримуватися гарних манер і поводитися пристойно.
2. Учні повинні шанобливо ставитися до працівників їдальні.
3. Розмовляти під час їжі треба не голосно, щоб не турбувати тих, хто їсть по сусідству.
4. Учні дбайливо ставляться до майна шкільної їдальні.
5. 6. У їдальні учні повинні дотримуватися черги.
6. Учень зобов’язаний після прийому їжі забрати зі столу посуд.

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ УКРАЇНИ  Перейти

Правила поведінки на воді для дітей УКРАЇНИ  Перейти