В ліцеї з 25 листопада до 10 грудня проводиться щорічна акція «16 днів проти насильства». З метою популяризації правової освіти серед учнівської молоді, привернення уваги громадськості до проблем насильства, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, протидії булінгу та створення толерантної атмосфери в шкільному середовищі. Були проведені інформаційно-просвітницькі бесіди, виховні години, тренінги «Ми за світ без насилля» та «ВІЛ-СНІД міф та реальність».

Цього року виповнюється 70 років від Дня народження Героя України, народного артиста України НАЗАРІЯ ЯРЕМЧУКА. З метою вшанування пам’яті видатного співака, у ліцеї відбувся урок- концерт " Пісня буде поміж нас" за участі студентів ЧНУ кафедри музики. Виставка “Родина”, присвячена 70-й річниці від Дня народження Назарія Яремчука та години спілкування.

Ні забуття, ні прощення ! Книжкова викладка до Дня пам'яті жертв Голодоморів
   27 листопада відповідно до Указу Президента України від 26.11.1998 № 1310/1998 в Україні вшановується День пам’яті жертв голодоморів. Також у цей день відповідно до постанови Верховної Ради України від 16.12.2020 № 1092-IX відзначаються 100-ті роковини від початку масового штучного голоду 1921 – 1923 років в Україні і 75-ті роковини від початку масового штучного голоду 1946 – 1947 років в Україні.

25 листопада народився український письменник, літературознавець, фольклорист, педагог, громадський та культурний діяч, Михайло Григорович Івасюк.
   Напередодні дня народження автора в Чернівецькій обласній бібліотеці для дітей пройшов XVII обласний конкурс юних читців віршів посвят Володимиру Івасюку.
   Організатори: Чернівецький обласний меморіальний музей
В. Івасюка та Чернівецька обласна бібліотека для дітей.
   Наші ліцеїсти - початківці учасники XVII обласного конкурсу читців Михайла Івасюка "Елегії для сина" та віршів- посвят Володимиру Івасюку, серед 36 учасників від 6 - 11 років вибороли почесне II місце Блажевський Роман 2 А кл., та III місце гурт "Газдиньки" 1 В клас. Дипломами та цінними подарунками нагороджено Заболотнюк Катерину 3-Г, Грезюк Євгена 1-В, Горбатенко Максима 2-А, Руснак Вікторію 2-А, Яринича Богдана. Дякуємо класним керівникам, Медвідь Надії Василівні, Ковбінька Наталії Іванівні, Шалімовій Марині Миколаївні за підготовку дітей. Батькам за організацію та супровід. Наші діти найкращі!

У рамках Національного уроку з безпеки дорожнього руху учні 2- А класу , класний керівник Ковбінька Наталія Іванівна виготовили лепбук з правил ДОРОЖНЬОГО РУХУ.

До Дня Гідності та Свободи у 2-А класі проведений квест " Шануй пам'ять Героїв Небесної Сотні"