19 листопада до Дня Гідності та Свободи у 1- 11 класах проведений єдиний урок "Ми вільні, бо ми - гідні!"

Учні 2-А класу провели урок читання на тему: "Медіавіконце.Віртуальна екскурсія до бібліотеки".Про важливість книги у житті дитини звітували оригінальним челенджем"Книга в моєму житті"."Дитина з книгою-пігулка від стресу!"-так прокоментувала бібліотекарка Світлана Миколаївна.

Ну що б, здавалося, слова...
                                                                   Слова та голос – більш нічого.
                                                                   А серце б'ється – ожива,
                                                                   Як їх почує!.. Знать, од Бога
                                                                   І голос той, і ті слова
                                                                   Ідуть меж люди!
                                                                         Тарас Шевченко

9 листопада українці в усьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови. Саме цього дня вшанувановують преподобного Нестора Літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила та Мефодія.
   Учителі й ліцеїсти долучилися до урочистостей з нагоди свята. Написали Радіодиктант національної єдності-2021, вели бесіду щодо історії свята. Учні взяли участь у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Саме цього дня стартував ХХІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, активними учасниками якого стали наші ліцеїсти. Пізнавальними були мовознавчі вікторини, а також учні мали змогу познайомитися з цікавими фактами про українську мову й писемність у формі тестових завдань.
   Говорімо українською, вивчаймо її досконало, щоб нас побачив світ, побачив успіх України, наші духовні та інтелектуальні надбання!

Цікавинки про українську писемність та мову в тестах. Перейти

Вчитель-тренер Всеукраїнського педагогічного проєкту «Розумники» Воронка М.Р. поділилась досвідом використання ЕОІР в початковій школі, новими напрацюваннями та формами організації навчання з ЕОІР під час очного чи дистанційного навчання. Також вчителі практично познайомилися з електронними освітніми ресурсами "Smart-кейс вчителя", дидактичними настільними іграми "Більчин склад", «Читака».